Biz Kimiz

Hakkımızda


ERALTEK Teknoloji Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuştur. Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarında, Avrupa’nın Lider Üreticisi GO-E CHARGE 'in Türkiye Distribütörüdür.

Ever Şarj platformu üzerinden bilgi ve ilham veren, ekonomik çözümleriyle, MOBİL Şarj Cihazlarını EV (Elektrikli Araç) kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Türkiye'de her noktaya ulaşmak için Bayi ve iş ortaklarımızla birlikte büyük ve güçlü bir enerji ile çalışıyoruz.

Eraltek, Avrupa'nın önde gelen AC Mobil şarj istasyonu üreticisi GO-E Charger'ın güvenilir ve Yasal tek distribütörüdür. Yenilenebilir depolamanın yaygınlaşması ve elektrikli araçların popülerlik kazanmasıyla birlikte, sürdürülebilir bir gelecek için şarj maliyetinin güvenli ve verimli bir şekilde enerji birikimi önemli hale gelmiştir. Bu ihtiyaca cevap vermek amacıyla, Eraltek olarak, elektrikli araç kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli Alman- Avusturya üretimi AC Mobil HIZLI şarj istasyonları sunmaktayız.

ABOUT 


ERALTEK Technology Ltd. Sti established in 2006. It is Turkey Distributor of the GO-E CHARGE that Europe's Leading Manufacturer of Electric Vehicle Charging Stations.

It supply MOBILE Chargers to EV (Electric Vehicle) users with economical solutions that inspire and inform through the Ever Charge platform

We work with our dealers and business partners with  big and strong energy to reach every point in Turkey.

Misyonumuz

Eraltek olarak misyonumuz, Türkiye'deki elektrikli araç sahiplerine ve işletmelerine, güvenilir, kullanıcı dostu ve geleceğe yönelik şarj çözümleri sunmaktır. Yenilikçi teknolojileri benimseyerek ve tüketim özelliklerini anlayarak, sürdürülebilir ulaşımın sağlanması için yüksek Kaliteli Şarj istasyonları ve yardımcı ekipmanlarını sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, elektrikli araç şarj istasyonlarının yaygınlaşmasına liderlik etmek ve Türkiye'de sürdürülebilir ulaşımın temel bir bileşeni olmak için en iyi AC şarj istasyonu olan GO-E nin Türkiye  distribütörü olarak, Müşterilerin güvenini kazanarak ve iş ortaklarımızla stratejik işbirlikleri kurarak, elektrikli araç dönüşünü desteklemeyi hedefliyoruz. Enerji sağlama, güvenlik ve kullanıcı deneyimi kullanımlarını sürekli olarak geliştirme ve yenilik sağlayarak, Türkiye'nin elektrikli araç şarj istasyonu altyapısını hedef almaya odaklanıyoruz.

Değerlerimiz

Eraltek olarak, değerlerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz:

Kalite ve Güven: Müşteriye yüksek kaliteli ürünler sunmak ve güvenilir bir tedarikçi olmak önceliğimizdir.

İnovasyon ve Teknoloji: Yenilikçi teknolojileri takip ederek, en son çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri Odaklılık: Müşterilerimin ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp onlara en uygun çözümleri tüm şeffaflığımızla paylaşmaya devam etmek istiyoruz.

Gelecege Dair Vizyonumuz


Ekibimiz ile birlikte her yıl kendimize bir soru sorduk

“GELECEK 10 YIL HAYATIMIZDA NELERİ DEĞİŞTİRECEK ? “

Yaptığımız analizleri ve değişim fikirlerini günlerce düşündük.Geleceğin teknolojisi nedir ?  Sorularına cevaplar aradık.
Bu alanda nasıl katma değerli projeler kazandırabiliriz düşüncesi ile yola çıktık.
Değişimin çok hızlı yaşandığı dünyamızda ; İnsanların işine yarayacak hangi projelere yatırım yapmalıyız dedik.

Son dönemde hayatımıza giren YENİ NESİL TEKNOJİLER ile ilgili firma olarak ülke ekonomisine katma değer kazandırma amaçlı bir takım yatırımlar yaptık.

Öyle ki ; Her projemizde “ İNSANLARIN NE İŞİNE YARAYACAK “ veya “ İNSANLARIN NE SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETECEK “ sorularını devamlı sorduk.
Özellikle gelişen ve değişen Elektrik Teknolojisi ve Kullanımı hakkında detaylı araştırmalar yaptık.


Kısa vadede Fosil Yakıtlı Araçların yerini ELEKTRİKLİ TEKNOLOJİLERİN alacağı düşüncesi ile ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ ÜNİTELERİNE yatırım yaptık.


5-10 yıllık projeksiyonlarımızda bu alanda ülkenin büyük bir değişime gireceğini analiz ettik.
Ekibimizi , Düşüncelerimizi ve Hayallerimizi bu değişime göre revize ederek gelecek yıllar için GÖREVE HAZIR bir yapı oluşturduk.


İnanıyoruz ki ; Gelecek 10 yıl da ELEKTRİK ve DEPOLAMA TEKNOLOJİLERİ her geçen gün daha da önemli hale gelecek.

Umarız ki dünya için küçük olan bizim bu hareketlerimiz ülke ekonomisi için kıymetli projeler verecek ve İnsanlığa faydalı olmanın verdiği haz ile görevimizi ifa etmiş olacağız.


go-e hakkında

go-e GmbH, 2015 yılında bir Kickstarter projesinin parçası olarak kuruldu ve 2017'de, hareket halindeyken de kullanılabilen elektrikli arabaları şarj etmek için dünyanın ilk akıllı duvar kutusu olan go-eCharger HOME+'yı sundu. Şu anda yaklaşık 115 çalışanı olan şirket, o zamandan beri e-mobilite aksesuarlarının üretimi ve satışı için, özellikle 22 kW'a kadar şarj kapasitesine sahip elektrikli otomobiller için akıllı AC şarj istasyonlarının üretimi ve satışı için uluslararası alanda kurulmuş bir tedarikçi haline geldi. Bugün 20'den fazla ülkeden müşteriler, 1.000'den fazla ortak, bayi ve uzman şirketten oluşan sürekli büyüyen bir ağ aracılığıyla go-e'den şarj teknolojisi alıyor. go-e, yenilikçi gelişim, sürdürülebilir eylem için ilham ve sezgisel ürünler gibi değerlere kendini adamıştır. Üretim, Avusturya'nın Feldkirchen'deki yerinde mümkün olduğunca sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca go-e, ALMANYA Berlin'de şarj altyapısı alanında Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış mühendis ve Yazılım ekibine sahiptir.

 

Kuruluş : 2006 I ANKARA

32 Yıllık Sektör Tecrübesi

Dünya Markası

Avrupa Kalitesi

Japon Harikası

Avrupa Birincisi