post-image

Tesla Model Y Long Range Elektrikli Araç Ne Kadar Sürede Şarj Olur? Maliyeti Nedir?

Son güncelleme: 9 Haziran 2023 • 1 dakika okuma

Tesla Model Y Long Range Elektrikli Araç Ne Kadar Sürede Şarj Olur? Maliyeti Nedir? 533 km menzilli Tesla Model Y Long Range'in şarj detayları blog yazımızda.

post-image

Togg Elektrikli Araç ne kadar Sürede şarj olur? Deposu ne kadara dolar?

Son güncelleme: 29 Nisan 2023 • 2 dakika okuma

Togg Uzun ve Kısa Menzil Araç ne kadar Sürede şarj olur? Deposu nekadara dolar?

 TOGG T10X V2 RWD Uzun (523 km) ve TOGG T10X V2 RWD Kısa (314 km) detaylar blog yazımızda.

post-image

Mobil veya Sabit Wallbox: Hangisine İhtiyacınız Var?

Son güncelleme: 2 Mart 2023 • 5 dakika okuma

Hiç iki ürün arasında seçim yapmakta zorlandınız mı? Aralarındaki fark net değilse,tercih yapmakta zorlanabilirsiniz.Bazen EV sürücülerinin mobil ve sabit bir wallbox arasında seçim yapmasının böyle hissettirdiğini biliyoruz.Bu nedenle,kendinize her seçeneğin faydalarının ne olduğunu ve hangi yolu izleyeceğinizi soruyorsanız,öğrenmek için bizi takip edin.

post-image

Güneş Enerjisi İle Elektrikli Araç Araç Şarjı Nasıl Yapılır?

Son güncelleme: 22 Şubat 2023 • 8 dakika okuma

Evinizde Güneş Enerji (fotovoltaik & PV) Sistemle gün boyunca bol miktarda elektrik depolamış olabilirsiniz. Fazlasıyla güneş enerjiniz varsa bu durumda ne yapmalısınız? Bu blog, PV fazlası şarjının nasıl çalıştığını, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve bunun bir EV sahibi olarak size neden fayda sağladığını açıklayacaktır. 

post-image

Esnek Enerji Tarifeleri: EV Şarjının Geleceği

Son güncelleme: 10 Şubat 2023 • 4 dakika okuma

Elektrikli aracınıza ekonomik olarak şarj etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Şarj İstasyonununuza entegre edilmiş esnek elektrik fiyatlandırması doğru çözüm olabilir. Bu makaleyi okuduktan sonra, esnek elektrik fiyatlandırmasının nasıl çalıştığını ve bunların elektrikli araç şarjınızı neden daha ucuz ve daha çevre dostu hale getirdiğini öğreneceksiniz .

post-image

Elektrikli Araçlarda Kış Menzili Nedir?

Son güncelleme: 23 Ocak 2023 • 5 dakika okuma

Kar yağışsız geçse de kış mevsiminin elektrikli araçların menzili üzerindeki etkisinden bahsetmek için en doğru zaman dilimindeyiz.

Kışın menzil kaybedeceksiniz,kabullenin, endişelenmeyin ve gelin hep beraber bu kaybın nedenlerine ve bizim tasarrufumuz dahilinde olan alabileceğimiz tedbirlere bakalım